Mobirise

Sledování změn v XML

sledujte změny v XML feedech svých dodavatelů
- změny cen, stavu skladu a další
- nové a odebrané položky
- export do XLSX/CSV
- možnost dodatečných funkcí na míru

základní verze je zdarma pro komerční i nekomerční použití - aplikace pro Windows 8/8.1, 10, 11 (na většině PC s Win 7 funguje, ale nepodporováno)

Výběr sledovaných položek

XML může obsahovat i desítky tisíc položek, ale Vás zajímají jen některé? Aplikace umožňuje nastavit si vlastní seznam pro sledování.

Zkušební server

S aplikací je dodáván zkušební server, díky kterému je možné vyzkoušet si program ihned, i když Váš dodavatel aktuálně v datech nic nemění.

Přídavné moduly na zakázku

Program umožňuje přidávat moduly, naprogramované na míru podle Vašich požadavků - převody dat, stahování s pomocí ovládání webových stránek, odesílání dat po internetu a podobně.

Nejčastější využití

Moduly na míru jsou nejčastěji využívány pro převod a import dat na Shoptet a do programu Pohoda.


Příklad použití
Máte vlastní e-shop bez možnosti importu a chcete nabízet pouze to zboží, které má Váš dodavatel skladem a chcete rychle znát změny v jeho cenách, aby bylo možné ceny aktualizovat i u sebe. Pokud nabízí XML feed, bude XMLWatcher automaticky v daných časových intervalech sledovat, jestli došlo ke změnám a pokud ano, nahlásí je. 

Modul na míru

Pokud chcete, aby byl celý proces automatický, je možné nechat si udělat na míru modul, který stáhne data, zpracuje je do podoby, jakou vyžaduje váš e-shop a odešle data přímo do e-shopu. Funkce programu zůstávají zachovány, takže dál můžete sledovat změny v nabídce dodavatele - například akční ceny, nízký stav skladu a podobně.

Kontakt

Jakub Stančo
Třinec-Oldřichovice
IČ 06479014

Kontakt

Email: info@stanco.cz

Web page was built with Mobirise